ČESKÝ ANIMAČNÍ TEAM         

DĚTSKÝ KLUB
  Team profesionálních animátorů - ČESKÝ ANIMAČNÍ TEAM, který působí na mnoha místech letních dovolených (Turecko, Zakynthos, Kos, Rhodos, Kréta i Bulharsko) se postará o Vaše děti. Ve stanovené době  jsou pro ně připraveny soutěže o ceny, oblíbené malování na trička, tvarování nafukovacích balonků, navlékání korálků, šipky, sestavování puzzle, házení obří kostkou a další aktivity.

Programy: 
  DISKOHRÁTKY: Profesionální animátoři Českého animačního teamu s praxí v zahraničí (Řecko, Bulharsko, Turecko, Španělsko atd.) pro Vás připravili program plný dětských hitů, tance, pohybových i vědomostních soutěží o ceny.
          Program je dlouhý 90 minut. Možné jej rozdělit do několika bloků. 

  Z POHÁDKY DO POHÁDKY: Profesionální animátoři Českého animačního teamu s praxí v zahraničí (Řecko, Bulharsko, Turecko, Španělsko atd.) pro Vás připravili program s pohádkovými hity.
          Hity z českých pohádek a filmů; Princové jsou na draka, Lotrando a Zubejda, Šíleně smutná princezna, Ať žijí duchové a dalších.
          Tanec a soutěže o ceny.
          Program je dlouhý 70 minut, včetně závěrečné Dětské diskotéky. 
 

  Možno použít i při dnech otevřených dveří, do dětských koutků i na zahradní párty. Team se dá složit podle velikosti programu i dalších požadavků. Několik programů i Workshopů pro akce pořádané pro děti i celou rodinu. Speciální kostýmy, soutěže o ceny.

  Můžete si vybrat nebo programy spojit do dvouhodinového programu.    

  Informace naleznete také na stránkách Českého animačního teamu www.animacniteam.cz   
 

CENY VYSTOUPENÍ

 - Cena za program: 10 000.-Kč  + dopravné z Prahy (6.-Kč/km a DPH)