MARTIN HRDINKA         

  Dnes již legenda mezi moderátory i diskžokeji.

Narozen 4. 4. 1966 v Praze.

  Před rokem 1989 s médii nespolupracoval. V letech 1990-1998 byl moderátorem populární "Televizní hitparády" nejprodávanějších alb, tehdy jediného programu tohoto druhu na našich obrazovkách. V té době také v České televizi moderoval klipový  pořad "0106", Superset a Bez napětí.
  Do ČT přišel s nápadem udělovat každým rokem Výroční ceny akademie české populární hudby (Česká Gramy - Anděl). Je spoluzakladatelem akademie. Celkem 8x byl scenáristou a moderátorem slavnostního předáváni těchto cen. V roce 1992 uváděl Vánoční turné Karla Gotta s Helenou Vondráčkovou, tehdy nejzářivějších hvězd země.
  Několik let byl mezi prvními osobnostmi v tehdy naprosto bezkonkurenčním a nejposlouchanějším, soukromém radiu Evropa 2, kde byl také ranním moderátorem.
  Od roku 1995 vysílá na nejposlouchanější rozhlasové stanici v České republice-Čro1-Radiožurnálu. Od té doby je také moderátorem pořadu NOČNÍ PROUD“, který v posledních letech vysílá ČRo – Regina.
 
Je producentem více než stovky alb (Liz Michell Boney M., Co láska si žádá, Vánoční album, Rebelové rokenrolu, Vánoční tajemství, Cz Hity, Formule pop, Hity století, Heroe Hit-mix, Písničky pro patera Knoxe, Miluju tě, Rockové balady, Zápisník zahraničních zpravodajů, Michal Penk, Daniela Šinkorová, Pomáda Komplet, Josef Laufer, Muzikály a Staré písně v novém, Xanadu, Premier, Roman Vojtek, Šárka Marková, Cukr, Medicimbal...) a videokazet ( Videohity 92...).
  Je také autorem a spolurealizátorem nejrozsáhlejší ankety v dějinách České populární hudby, ankety HIT STOLETÍ. Přímý přenos galakoncertu, ve kterém největší současné hvězdy Popmusic zpívaly nejoblíbenější hity minulého století, je dodnes jedním z nejsledovanějších pořadů TV Nova. Je také autorem ankety HIT ROKU, ve které posluchači radií, televizní diváci , čtenáři novin a časopisů, hlasují pro nejoblíbenější písničky roku.
  Je spoluautorem muzikálů HŘÍŠNÝ TANEC/ premiéra 11-2004 v Bratislavě/, JACK ROZPAROVAČ /premiéra 27.2.2007 v Divadle Kalich Praha, 13.11.2009 Soul Korea, Tokio, Jokohama, Busan/, DON JUAN/17.5.2014 a baletu MÁ VLAST, který měl světovou  premiéru v prosinci 2005 ve Státní Opeře Praha.
 
V pražské inscenaci světové proslulého amerického muzikálu Pomáda odehrál v roli Vince Fontaina více než 300 repríz.
  Jako jeden z nejlepších diskžokejů české republiky odehrál stovky diskoték včetně těch na Plesech v Opeře v Praze a na Plesu ČR v Bruselu.
  Je ředitelem zavedeného festivalu populární hudby CZECHTALENT Zlín.
  Koníčky : Archeologie, sport (kapitán fotbalového týmu 1.FC Radiožurnál) , Tenis, Whisky, doutníky a sekání trávníku.

 

CENY VYSTOUPENÍ

 - Originální diskotéka s legendárními i aktuálními hity: 15 000.- Kč + dopravné z Prahy

 - Moderátor společenských a sportovních akcí, plesů a večírků: 25 000.- Kč + dopravné z Prahy