PRAŽSKÝ TANEČNÍ ORCHESTR JINDŘICHA VÁCHY - 40 LET NA SCÉNĚ

  Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy působí již 40 let na poli taneční hudby jak v Praze, tak po celé po ČR. Absolvoval přes 70 zájezdů do zahraničí, několik set vystoupení na Výstavišti v Praze, dále řadu účinkování v předních pražských sálech jako je např. Žofín, Rudolfinum, ND Smíchov, ND Vinohrady, Obecní dům, Kongresový palác a zejména uskutečnil již přes 1000 vystoupení v pražské Lucerně.
V menším obsazení vystupuje také v prestižních hotelích, např. Grand Hotel Pupp, Hotel Hilton, Hotel Pyramida, Hotel Diplomat atd.
Široký rozptyl skladeb různých žánrů ( swing, pop music, rock, lidovky,světové i domácí evergreeny) umožňuje vyhovět specifickým požadavkům všech společenských událostí. Přinese Vám zajisté krásný hudební zážitek pro Vaši akci a zajistí příjemnou zábavu. Hudební těleso účinkuje v big bandovém složení 15 profesionálních hudebníků plus zpěváci . Po dohodě s pořadatelem je však možno vytvořit užší nástrojové obsazení ( 8 hudebníků plus zpěváci) při plném zachování uměleckých kvalit.

Hrajeme vše 100% živě, bez elektronických podkladů.

HISTORIE
Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy působí již od roku 1974. Zakladatelem byl sám pan Jindřich Vácha, který zde plně uplatnil své bohaté muzikantské i organizační schopnosti. V r. 2004 zakladatel a kapelník pan Jindřich Vácha bohužel tragicky zahynul. Orchestr však pokračuje bez přestávky i nadále. Kapelníkem se stal jeden z členů, pan Jiří Zelenka. Dlouholetý člen orchestru Karla Vlacha, bývalý člen orchestru činohry Národního divadla, spolupracoval s orchestry TOČR, JOČR, s orchestrem V. Hybše atd.

Pražský taneční orchestr Jindřicha Váchy je vhodný:
- Pro firemní akce, firemní večírky
- Reprezentační plesy
- Maturitní plesy
- Městské plesy a slavnosti
- Jako živá hudba k tanci a poslechu   

 

CENY VYSTOUPENÍ

 - Vystoupení Pražského tanečního orchestru Jindřicha Váchy: dohodou